Tipobet Para Transfer İşlemleri

Ödeme yöntemleri söz konusu olduğunda Tipobet; Visa, MasterCard, Papara, Paysafecard, Pay Kasa ve Jeton gibi küçük ama oldukça güvenli bir sağlayıcı seçkisini kullanmaktadır. Tipobet giriş tüm ödeme yöntemlerinde minimum yatırım miktarı nispeten yüksek bir 100 TL’dir, ancak hiçbiri işlem ücretine tabi değildir. Maksimum depozito, Paysafecard kullananlar hariç, 5.000 sterlindir, bu durumda maksimum 300 TL vardır. Ne yazık ki, bu henüz bir PayPal sitesi değil.

Para Çekme İşlemleri

Para çekme işlemi, yatırmak için kullanılan yöntem kullanılarak yapılmalıdır. Yine, para çekerken işlem ücreti alınmaz. En büyük olumlu, minimum ve maksimum para çekme tutarlarının mevduat limitleriyle eşleşmesidir.

Tipobet, tüm ödemeleri bir ila sekiz saat içinde işleme koymayı amaçlayan para çekme işlemlerini onaylama konusunda oldukça hızlıdır. Para çekme işlemi onaylandıktan sonra ödemeniz gönderilecektir. Visa veya MasterCard para çekme işlemlerinde hesabınıza ulaşması bir ila üç gün sürebilir, ancak Papara ve Jeton gibi e-Cüzdanlar genellikle onaylandıktan hemen sonra hesabınıza ulaşır. Yeni uygulamalar da yavaş yavaş hizmete girmektedir.