Kolay Para Çekme Usulleri Betmatik Giriş’te

Hasılatınızdan zevk alamıyorsanız reyin oynamanın anlamı nedir? Hasılatlarınızı çekmek için, Betmatik Giriş bahis sitesi hesabınızdaki bankacılık kısmına girmeniz ve seçim ettiğiniz ödeme usulünü seçmeniz yeterlidir.

Buna doğrudan banka havaleleri, Visa kartı, Ecopayz, CMT Cüzdan, Jeton Cüzdan ve Papara gibi alternatifler dahildir. Betmatik Giriş sitesinden sürükleyebileceğiniz asgari meblağ, doğrudan banka havaleleri için 300 TL ve öteki tüm usuller için 100 TL’dir. Ancak, doğrudan banka havalesi yoluyla yapılan para çekme harekâtları, 3.000 TL’den düşük meblağlarda 30 TL operasyon fiyatına ve 3.000 TL’den yüksek meblağlarda 60 TL fiyata tabidir.

Yüksek Operasyon Sürati

Daha sonra, hasılatınızı kart ödemelerini kullanarak işliyorsanız Betmatik Giriş sitesinden paranızı 3 iş günü içinde alabilirsiniz. Ecopayz için, fonlar 1 ila 2 iş günü, doğrudan banka havaleleri için 6 ila 10 gün ve Papara, CMT Cüzdan ve Jeton kullanılarak 1 ila 2 iş günü içinde kullanılabilir.

Site tarafından desteklenen muhtelif ödeme usullerinden çok etkilendik ve Bitcoinlerin kabul edilen bir para üniteyi olarak ilave edilmesini dört gözle bekliyoruz.